Kawy smakowe

Doskonałą alternatywą dla mocnego espresso bądź mlecznego latte macchiato jest kawa smakowa, zwana także aromatyzowaną. Smak w połączeniu z energetycznym działaniem kofeiny to idealny początek dnia, zaś rozpływający się w ustach mocny akcent amaretto zapewni udane i przyjemne popołudnie. Podstawowym składnikiem są ziarna, w przypadku naszej oferty – Arabiki. Dodatkowy aromat, np. karmelu, amaretto czy cynamonu jest tłoczony do ziaren zaraz po paleniu. Niekiedy stosuje się specjalne opryski. W ten sposób powstaje charakterystyczny napój o słodkim smaku, co z pewnością ucieszy osoby, które nie tolerują gorzkiego posmaku naturalnego naparu. Nasza oferta obejmuje produkty w wersji ziarnistej i mielonej w ponad 40 smakach!

 
 
brak zdjęcia
Naturalna kawa ziarnista wzbogacona kuszącym aromatem advocatu . Ziarna południowoamerykańskiej arabiki wypalone i aromatyzowane bezpośrednio po zamówieniu przez klienta.
Cena: 11,00 zł
brak zdjęcia
Naturalna kawa ziarnista przepełniona cudownym aromatem amaretto. Ziarna południowoamerykańskiej arabiki wypalone i aromatyzowane bezpośrednio po zamówieniu przez klienta.
Cena: 11,00 zł
brak zdjęcia
Naturalna kawa ziarnista wzbogacona egzotycznym aromatem dojrzewających w słońcu bananów. Ziarna południowoamerykańskiej arabiki wypalone i aromatyzowane bezpośrednio po zamówieniu przez klienta.
Cena: 11,00 zł
brak zdjęcia
Naturalna kawa ziarnista wzbogacona zmysłowym aromatem brandy. Ziarna południowoamerykańskiej arabiki wypalone i aromatyzowane bezpośrednio po zamówieniu przez klienta.
Cena: 11,00 zł
brak zdjęcia
Naturalna kawa ziarnista wzbogacona słodkim aromatem pysznego deseru Cremme Brule. Ziarna południowoamerykańskiej arabiki wypalone i aromatyzowane bezpośrednio po zamówieniu przez klienta.
Cena: 11,00 zł
brak zdjęcia
Naturalna kawa ziarnista przepełniona rozgrzewającym cynamonowym aromatem. Ziarna południowoamerykańskiej arabiki wypalone i aromatyzowane bezpośrednio po zamówieniu przez klienta.
Cena: 11,00 zł
brak zdjęcia
Naturalna kawa ziarnista wzbogacona egzotycznym aromatem i smakiem cytryny. Ziarna południowoamerykańskiej arabiki wypalone i aromatyzowane bezpośrednio po zamówieniu przez klienta.
Cena: 11,00 zł
brak zdjęcia
Naturalna kawa ziarnista przepełniona owocowym aromatem czarnej porzeczki. Ziarna południowoamerykańskiej arabiki wypalone i aromatyzowane bezpośrednio po zamówieniu przez klienta.
Cena: 11,00 zł
brak zdjęcia
Naturalna kawa ziarnista wzbogacona bogatym i aromatycznym smakiem pysznej czekolady. Ziarna południowoamerykańskiej arabiki wypalone i aromatyzowane bezpośrednio po zamówieniu przez klienta.
Cena: 11,00 zł
brak zdjęcia
Naturalna kawa ziarnista łącząca w sobie aromat słodkiej czekolady i aromatycznego cynamonu. Ziarna południowoamerykańskiej arabiki wypalone i aromatyzowane bezpośrednio po zamówieniu przez klienta.
Cena: 11,00 zł