Ameryka Południowa

Kawa brazylijska ma pełny zakres zastosowań:można ją stosować jako napój jednorodny, jest niezastąpionym składnikiem wszelkich mieszanek kawowych, doskonale komponuje się w mieszankach pod espresso oraz w innych zestawach kaw w stylu włoskim. Arabikę brazylijską wyróżnia doskonała cielistość naparu, dobry, zharmonizowany smak, bogaty i czysty aromat.
Cena: 10,00 zł
brak zdjęcia
Opis już wkrótce
Cena: 10,00 zł
Kawa jest jednym z głównych towarów eksportowych Kolumbii między innymi z powodu dużej różnorodności upraw. Jednym z rodzajów kolumbijskiej kawy jest Kolumbia Decaf, czyli kawa bezkofeinowa, zawierająca zaledwie 0,1% do 0,3% kofeiny ("zwykłe" kawy w zależności od rodzaju zawierają od 0,8% do 2,5% kofeiny). Nowoczesne metody usuwania kofeiny z kawy nie wpływają na smak i aromat kawy, dlatego kawa bezkofeinowa smakuje niemal identycznie jak kawa z kofeiną.
Cena: 11,00 zł
Wysokogatunkowa kawa o niepowtarzalnym aromacie. Kawa kolumbijska charakteryzuje się zrównoważonym zbalansowanym smakiem, z wyczuwalnym akcentem karmelowo-czekoladowym. Doskonała jako baza do mieszanek, jak również jako wyjątkowo aromatyczna kawa jednorodna.  Specyfika warunków glebowo-klimatycznych i wyjątkowa staranność upraw powoduje, że Międzynarodowa Organizacja Kawowa (ICO), wyróżnia jakość tej kawy w odrębnej grupie „Columbian Mild”. Stąd
Cena: 11,00 zł
Ta kolumbijska kawa różni się nieco od Excelso wyrazistością i intensywnością aromatu. Wyczuwa się zwiększoną moc naparu oraz pełny bukiet. Świetnie smakuje jako kawa jednorodna. Jednocześnie uszlachetni każdą mieszankę kawową.*dobra kawa*
Cena: 11,00 zł
Tę kawę można stosować jako jednorodną oraz w kompozycjach mieszankowych. Charakteryzuje się intensywnym i wyrazistym aromatem. Walory smakowe podkreśla odcień słodyczy w naparze z miłym czekoladowym akcentem.
Cena: 11,00 zł
Kawa z tej samej klasy smakowej co Brazylia 17/18. Od swojej "kuzynki" różni się tym, że owocuje pięknym dużym, dorodnym ziarnem.
Cena: 10,50 zł